17. 5. 2018 @ 15:30 - 17:30

GEG, Google Education Group, americké centrum US Point, ZČU v Plzni
 Zveme vás na další setkání GEG Plzeň, tentokrát zaměřené na tvorbu a využití videa nejen ve výuce.
  • EdPuzzle je nástroj na úpravu videí, které najdete na YouTube a rádi byste je využili ve výuce
  • Pomocí zeleného pozadí (GreenScreen) a aplikace iMovie (iOs) si můžete vytvořit vlastní videa
Vstup je zdarma, občerstvení připraveno.
Registrace je nutná prostřednictvím formuláře nebo emailu uspoint@ujp.zcu.cz.
Co je to GEG?
GEG (Google Educational Group) je neformální společenství pro podporu využívání Google technologií ve vzdělávání.
Jsme dobrovolnická komunita učitelů z Plzně a okolí, pořádáme pro učitele bezplatné workshopy, semináře a setkání, na kterých si vyměňují zkušenosti s internetem a technologiemi ve výuce, učí se navzájem to, co už sami objevili, navazují nové kontakty s podobně naladěnými kolegy, pomáhají si a podporují se. Pro učitele je to zároveň i zábava a odpočinek, příležitost nabít se novou energií pro práci (nejen) ve škole.
Těšíme se na setkání s Vámi.
A máte-li ve svém okolí kolegy, kteří rádi využívají IT ve výuce – nezapomeňte je na setkání pozvat.

17. 5. 2018

Pořadatel